Skip to main content

Další vzdělávání

Naše programy (kurzy) DVPP Speciální pedagogika a Vychovatelství v současné době procházejí procesem reakreditace. S jejich otevřením na podzim 2024 určitě počítáme, nicméně přihlašování bude možné až přibližně od června 2024.

Studium v oblasti pedagogických věd – vychovatelství

Kurz Vychovatelství bude nově nazván Studium pedagogiky pro vychovatele. Bude se jednat o studium pedagogiky podle § 1 odst. 1 písm.  b) Vyhlášky 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků. Jeho délka bude 2 semestry (tj. 1 rok) a jeho předpokládaná cena bude 14 000,-.

Speciální pedagogika – studium v oblasti pedagogických věd

Kurz Speciální pedagogika bude nově nazván jako Studium k rozšíření odborné kvalifikace zaměřené na speciálněpedagogickou, výchovnou a vzdělávací činnost ve školách a třídách zřízených pro děti, žáky a studenty se speciálními vzdělávacími potřebami. Bude se jednat o studium k rozšíření odborné kvalifikace podle § 6 odst. 1 písm. b) Vyhlášky 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků. Jeho délka bude 3 semestry (tj. 1,5 roku) a jeho předpokládaná cena bude 21 000,-. Podmínkou pro přijetí do tohoto kurzu je pedagogická kvalifikace (získaná studiem na SŠ, VOŠ či VŠ pedagogického směru, nebo studiem pedagogiky v programech DVPP).

Aktuální informace budou průběžně zveřejňovány na této stránce. Pro informace je také možné se obracet na Radmilu Bjørke (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).