Ing. Zuzana Palounková, Ph.D.

Zástupkyně vedoucího katedry, odborná asistentka

tel: +420 48535 4220

po předchozí domluvě e-mailem

jsou možné i on-line konzultace přes Google Meet

Dovolená: 21. 12. 2023 - 3. 1. 2024

Informace k bakalářské práci

Milé studentky, milí studenti,

uvědomuji si, že zpracování bakalářské práce je pro studenta náročným procesem. Ráda vás touto zkušeností provedu, avšak zejména v případě, že více studentů najednou uvažuje o dokončení a odevzdání práce, může docházet k časové tísni na straně vedoucího i studenta. Proto jsem stanovila termíny pro odevzdávání finální verze bakalářské práce (tj. k poslednímu připomínkování) s již všemi částmi a náležitostmi, které bakalářská práce má mít. Moje zkušenost ukazuje, že se obvykle o poslední verzi ještě nejedná. Prosím vás tedy o respektování termínů. Vzniká tím dostatek prostoru k tomu, aby práce byla řádně dokončena a odevzdána.

SZZ v lednu / únoru - finální verzi je třeba odevzdat do 1. 11.

SZZ v květnu / červnu - finální verzi je třeba odevzdat do 15. 3.

SZZ v srpnu / září - finální verzi je třeba odevzdat do 1. 6.