ID:
Heslo:

25.10.2021pozvánka na seminář

Národní centrum poro rodinu zve na seminář Rodinná politika v praxi – ABC rodinné politiky, který nabídne setkání nad praktickými otázkami rodinné politiky. Koná se v úterý 9. listopadu 2021 od 14 hod. v prostorách Impact Hub, Brno, Cyrilská 7, zasedací místnost "Sky room" - zcela nahoře (viz směrovky). Konec semináře 18 hod.

Seminář (osoby přednášejících a jejich prezentace) bude streamován a bude z něj pořízen záznam, který bude následně po konferenci k dispozici na www.rodiny.cz<http://www.rodiny.cz> v záložce konference, semináře, kde zveřejníme před seminářem i link online přenosu.

Přihlašování<https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScm3QWMklXf2BglPZlHn-b6oB9uFk_76A7-BwRio--4v6SKVA/viewform> – prosíme o přihlášení i vás, kteří zvažujete online variantu.

Radmila Bjørke


8.10.2021Veřejná sbírka Bílá pastelka

Ve dnech 11.10. - 13.10.2021 probíhá  veřejná sbírka Bílá pastelka, jejíž výtěžek je určený na koupi kompenzačních pomůcek, výcvik vodících psů či na realizaci souvisejcích programů pro nevidomé a slabozraké apod. Kromě koupě reálné bílé pastelky v ulicích měst je možné přispět na sbírkové konto také přes QR kód (uvedený níže). 
Děkujeme všem za jakýkoli finanční příspěvek.

leták

Radmila Bjørke


29.9.2021Týdny náhradního rodičovství

Dne 20. 10. 2021 od 15:00 se v Krajské vědecké knihovně v Liberci ukuteční akce„Pěstounství – mýty a realita“, kterou pořádá Liberecký kraj. Jedná se o jednu z akcí, která se bude konat během Týdne náhradního rodičovství. Ten se uskuteční v Libereckém kraji v týdnu od 18. do 24. října. V přílohách naleznete letáky odkazující na konkrétní termíny a související akce. Věříme, že se dozvíte mnoho nových a zajímavých informací (nejen) o pěstounské péči. 

Radmila Bjørke


9.9.2021Hledáme porotce

Centrum dokumentárního filmu Jihlava hledá porotce na 25. MFDF Ji.hlava z řad studentů vysokých škol.
Podrobné informace naleznete zde.


Radmila Bjørke


15.11.2017Facebook

Dovolujeme si upozornit, že byl zřízen katederní facebook, který naleznete na adrese: https://www.facebook.com/kss.fp.tu.liberec/
Prosíme o sdílení
Taktéž je možno použít facebookovou ikonku na dolní liště katederních webových stránek.

Radmila Bjørke


1.2.2016KATEDRA - ZMĚNA PŮSOBIŠTĚ

Vážení studenti,

od 1. 2. 2016 je katedra přestěhována na budovu "P" TUL (Komenského314/2, Liberec 5).
Sekretariát se nachází v kanceláři P02033 (1. patro).
Po dobu zimního zkouškového období je možné písemnosti ponechat na podatelně budovy "H" (v provozu od 8.00 do 18.30 hodin). Od letního semestru 2016 již bude fungovat na budově "P" vrátnice, kde bude možno písemnosti mimo pracovní dobu sekretariátu ponechat.
Aktuální telefonní čísla a čísla kanceláří jednotlivých zaměstnanců naleznete v kontaktech.

Radmila Bjørke


1.6.2015Zrušení zasílání aktualit

Pokud si nepřejete nadále dostávat aktuality z webových stránek KSS na svůj email, je třeba abyste si zasílání aktualit deaktivovali na adrese: http://kss.fp.tul.cz/cgi-bin/main2.pl?pg=172&. Po přihlášení do systému lze zasílání zrušit, případně upravit.

Radmila Bjørke


8.1.2013Porpora RSS kanálů

Vážení návštěvníci,
pokud jste zvyklí používat čtečky informačních kanálů RSS, nově můžete aktuality na těchto stránkách přijímat automaticky kromně e-mailů také prostřednictvím své RSS čtečky.
RSS kanály jednotlivých studijních oborů jsou dostupné na standardním místě ve Vašem prohlížeči.
V případě problémů kompatibility s konkrétní čtečkou, se prosím obraťte na můj e-mail uvedený v zápatí a dořeším Váš problém. Nemůžu vyzkoušet všechno.

Váš Administrátor.

Kio (admin)


    starší

English   Facebook
© 2008 webmaster