ID:
Heslo:

14.6.2018nabídka zaměstnání

Zde naleznete nabídku práce na pozici asistent/ka pedagoga do ZŠ Dlouhý Most.

Radmila Bjørke


13.6.2018nabídka spolupráce

Zde naleznete nabídku práce na pozici lektor/ka v Komunitním středisku Kontakt Liberec.

Radmila Bjørke


23.5.2018nabídka zaměstnání

Zde naleznete nabíku volných míst na pozice Pracovník /pracovnice v soc. službách a Sociální pracovník v Oblastní charitě Stráž pod Ralskem.

Radmila Bjørke


19.3.2018pozvánka na besedu

Již za týden se můžete přijít zapojit do diskuse nejen o vzdělávání učitelů ve Středoafrické republice! Kontaktujte Kateřinu Thelenovou (katerina.thelenova@tul.cz) a zajistěte si místo v první řadě.
pozvánka

Radmila Bjørke


26.2.2018Pozvánka na zajímavou akci

Spolek Common Law Society působící na Právnické fakultě Univerzity Karlovy pořádá Letní školu vězeňství.

 „Letní škola vězeňství sestává z týdenního bloku seminářů a diskuzí s odborníky, kteří se v rámci různých profesí věnují vězeňství. Zájemci tak budou mít možnost se s touto problematikou seznámit z několika úhlů pohledu. Letošní ročník bude zaměřen zejména na život odsouzených po opuštění výkonu trestu a jejich reintegraci do společnosti.

O koncepci českého vězeňství a roli Generálního ředitelství vězeňské služby bude hovořit ředitel odboru výkonu vazby a trestu GŘ VS ČR Pavel Horák. Podstatu práce vězeňských psychologů, jakož i jejich pravomoci a postavení ve věznici posluchačům přiblíží vedoucí psycholog VS ČR Václav Jiřička. Koncept otevřených věznic, pilotního projektu v českém vězeňství, představí Lukáš Dirga a Michal Špejra.

 Účastníci letní školy se mohou těšit i na další přednášky z teorie i praxe vězeňství, například na další zástupce Vězeňské služby ČR, zaměstnance Kanceláře Veřejné ochránkyně práv nebo Probační a mediační služby. Jejich seznam bude postupně aktualizován na webové stránce letní školy.

 Letní školu završí návštěva věznice Ostrov nad Ohří. V rámci celodenní detailní exkurze budou mít účastníci příležitost v malých skupinách projít četné prostory věznice. Dále budou mít možnost hovořit s dozorci, sociálními pracovníky, speciálními pedagogy a dalšími zaměstnanci, ale také se samotnými odsouzenými. Na závěr prohlídky proběhne debata s ředitelem věznice.“

 Více informací o letní škole, která se koná 24. – 28. června 2017 v Praze, najdete na http://www.lsv.society.cz/. Přihlašování je otevřeno do 15. dubna 2017."

pozvánka

Radmila Bjørke


23.2.2018Transakční analýza v praxi

Milí kolegové,
nenechte si ujít workshop na téma efektivní komunikace v praxi. Budeme pracovat pomocí transakční analýzy a kurz je akreditován MPSV! Více informací zde.

PhDr. Kateřina Thelenová, Ph.D.

Radmila Bjørke


25.1.2018Nový obor

Pro absolventy jsme otevřeli nový kurz - Speciální pedagogika pro učitele. Zde naleznete informace a přihlášku ke studiu

Kio (admin)


English   Facebook
© 2008 webmaster