ID:
Heslo:

19.3.2018pozvánka na besedu

Již za týden se můžete přijít zapojit do diskuse nejen o vzdělávání učitelů ve Středoafrické republice! Kontaktujte Kateřinu Thelenovou (katerina.thelenova@tul.cz) a zajistěte si místo v první řadě.
pozvánka

Radmila Bjørke


26.2.2018Pozvánka na zajímavou akci

Spolek Common Law Society působící na Právnické fakultě Univerzity Karlovy pořádá Letní školu vězeňství.

 „Letní škola vězeňství sestává z týdenního bloku seminářů a diskuzí s odborníky, kteří se v rámci různých profesí věnují vězeňství. Zájemci tak budou mít možnost se s touto problematikou seznámit z několika úhlů pohledu. Letošní ročník bude zaměřen zejména na život odsouzených po opuštění výkonu trestu a jejich reintegraci do společnosti.

O koncepci českého vězeňství a roli Generálního ředitelství vězeňské služby bude hovořit ředitel odboru výkonu vazby a trestu GŘ VS ČR Pavel Horák. Podstatu práce vězeňských psychologů, jakož i jejich pravomoci a postavení ve věznici posluchačům přiblíží vedoucí psycholog VS ČR Václav Jiřička. Koncept otevřených věznic, pilotního projektu v českém vězeňství, představí Lukáš Dirga a Michal Špejra.

 Účastníci letní školy se mohou těšit i na další přednášky z teorie i praxe vězeňství, například na další zástupce Vězeňské služby ČR, zaměstnance Kanceláře Veřejné ochránkyně práv nebo Probační a mediační služby. Jejich seznam bude postupně aktualizován na webové stránce letní školy.

 Letní školu završí návštěva věznice Ostrov nad Ohří. V rámci celodenní detailní exkurze budou mít účastníci příležitost v malých skupinách projít četné prostory věznice. Dále budou mít možnost hovořit s dozorci, sociálními pracovníky, speciálními pedagogy a dalšími zaměstnanci, ale také se samotnými odsouzenými. Na závěr prohlídky proběhne debata s ředitelem věznice.“

 Více informací o letní škole, která se koná 24. – 28. června 2017 v Praze, najdete na http://www.lsv.society.cz/. Přihlašování je otevřeno do 15. dubna 2017."

pozvánka

Radmila Bjørke


23.2.2018Transakční analýza v praxi

Milí kolegové,
nenechte si ujít workshop na téma efektivní komunikace v praxi. Budeme pracovat pomocí transakční analýzy a kurz je akreditován MPSV! Více informací zde.

PhDr. Kateřina Thelenová, Ph.D.

Radmila Bjørke


15.11.2017Facebook

Dovolujeme si upozornit, že byl zřízen katederní facebook, který naleznete na adrese: https://www.facebook.com/kss.fp.tu.liberec/
Prosíme o sdílení
Taktéž je možno použít facebookovou ikonku na dolní liště katederních webových stránek.

Radmila Bjørke


3.11.2017Informace o poradně NRZP

Zde doc naleznete informace o Poradně NRZP v Liberci.

Radmila Bjørke


10.10.2017Další vzdělávání pro pomáhající profese

Vážení kolegové, dovolujeme si vás upozornit za zajímavou nabídku vzdělávání pro pomáhající profese. Kurzy jsou akreditovány u MPSV jako kurzy dalšího vzdělávání pro sociální práci, ale mohou oslovit zájemce i z jiných profesí. Děkujeme! http://elvahelp.cz/wp-content/uploads/2015/11/Nab%C3%ADdka_Vzd%C4%9Bl%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD_EH_podzim_2017.pdf

Kateřina Thelenová


1.2.2016KATEDRA - ZMĚNA PŮSOBIŠTĚ

Vážení studenti,

od 1. 2. 2016 je katedra přestěhována na budovu "P" TUL (Komenského314/2, Liberec 5).
Sekretariát se nachází v kanceláři P02033 (1. patro).
Po dobu zimního zkouškového období je možné písemnosti ponechat na podatelně budovy "H" (v provozu od 8.00 do 18.30 hodin). Od letního semestru 2016 již bude fungovat na budově "P" vrátnice, kde bude možno písemnosti mimo pracovní dobu sekretariátu ponechat.
Aktuální telefonní čísla a čísla kanceláří jednotlivých zaměstnanců naleznete v kontaktech.

Radmila Bjørke


11.1.2016Upozornění - možné problémy

Vážení uživatelé
na stránkách KSS jsem byl nucen provést migraci databáze a všech nástrojů tohoto webu ze starého kódování češtiny na nové kódování.
I když jsem se snažil vyzkoušet všechny funkce, je možné, že někomu něco nefunguje tak jak by mělo. Přeci jenom je zde registrováno cca 1600 studentů, databáze obsahuje desetitisíce záznamů a nelze tedy vyzkoušet vše. Pokud náhodou narazíte na to, že něco z toho co Vám fungovalo najednou nejde, prosím napište mi e-mail na adresu maier@applic.cz a problém vyřešíme. Děkuji za pochopení

Kio (admin)


English   Facebook
© 2008 webmaster