ID:
Heslo:

15.11.2017Facebook

Dovolujeme si upozornit, že byl zřízen katederní facebook, který naleznete na adrese: https://www.facebook.com/kss.fp.tu.liberec/
Prosíme o sdílení
Taktéž je možno použít facebookovou ikonku na dolní liště katederních webových stránek.

Radmila Bjørke


1.2.2016KATEDRA - ZMĚNA PŮSOBIŠTĚ

Vážení studenti,

od 1. 2. 2016 je katedra přestěhována na budovu "P" TUL (Komenského314/2, Liberec 5).
Sekretariát se nachází v kanceláři P02033 (1. patro).
Po dobu zimního zkouškového období je možné písemnosti ponechat na podatelně budovy "H" (v provozu od 8.00 do 18.30 hodin). Od letního semestru 2016 již bude fungovat na budově "P" vrátnice, kde bude možno písemnosti mimo pracovní dobu sekretariátu ponechat.
Aktuální telefonní čísla a čísla kanceláří jednotlivých zaměstnanců naleznete v kontaktech.

Radmila Bjørke


1.6.2015Zrušení zasílání aktualit

Pokud si nepřejete nadále dostávat aktuality z webových stránek KSS na svůj email, je třeba abyste si zasílání aktualit deaktivovali na adrese: http://kss.fp.tul.cz/cgi-bin/main2.pl?pg=172&. Po přihlášení do systému lze zasílání zrušit, případně upravit.

Radmila Bjørke


21.5.2014Jak si zkontrolovat Zadání BP/DP

Cesta k ověření konečného znění Zadání BP/DP: po přihlášení do systému STAG zvolit "Prohlížení IS/STAG", vybrat "Kvalifikační práce", zadat svoje jméno a vyhledat svou práci - zde jsou již údaje ze Zadání BP/DP.

Radmila Bjørke


8.1.2013Porpora RSS kanálů

Vážení návštěvníci,
pokud jste zvyklí používat čtečky informačních kanálů RSS, nově můžete aktuality na těchto stránkách přijímat automaticky kromně e-mailů také prostřednictvím své RSS čtečky.
RSS kanály jednotlivých studijních oborů jsou dostupné na standardním místě ve Vašem prohlížeči.
V případě problémů kompatibility s konkrétní čtečkou, se prosím obraťte na můj e-mail uvedený v zápatí a dořeším Váš problém. Nemůžu vyzkoušet všechno.

Váš Administrátor.

Kio (admin)


15.1.2010Registrace uživatelů

Vážení studenti,

v tuto chvíli jsem experimentálně zprovoznil službu umožňující zasílat vám nové aktuality umístěné na tyto stránky e-mailem. Tato služba by vám mohla pomoci v rychlejším a pohodlnějším přistupu k aktualitám. Pokud o tuto službu stojíte, prosím, aby jste si provedli registraci, kterou naleznete v tuto chvíli zde, popřípadě přístupnou přes menu Kontakty > Registrace E-mailů
Vybrané skupiny aktualit, které chcete sledovat naleznete po přihlášení v nově zviditelněném menu Moje nastavení

Přes všechnu snahu nemůžu v tuto chvíli zaručit, že nenastane problém s doručováním automatických zpráv některému s poštovních serverů, popřípadě že zpráva nebude zahozena jako spam. V daném případě bude potřeba takový problém dořešit individuálně.

Doufám, že se Vám bude nová funkce líbit a že bude fungovat bez problémů.

Děkuji, Webmaster

Kio (admin)


novější

English   Facebook
© 2008 webmaster