ID:
Heslo:

1.6.2015Zrušení zasílání aktualit

Pokud si nepřejete nadále dostávat aktuality z webových stránek KSS na svůj email, je třeba abyste si zasílání aktualit deaktivovali na adrese: http://kss.fp.tul.cz/cgi-bin/main2.pl?pg=172&. Po přihlášení do systému lze zasílání zrušit, případně upravit.

Radmila Bjørke


8.1.2013Porpora RSS kanálů

Vážení návštěvníci,
pokud jste zvyklí používat čtečky informačních kanálů RSS, nově můžete aktuality na těchto stránkách přijímat automaticky kromně e-mailů také prostřednictvím své RSS čtečky.
RSS kanály jednotlivých studijních oborů jsou dostupné na standardním místě ve Vašem prohlížeči.
V případě problémů kompatibility s konkrétní čtečkou, se prosím obraťte na můj e-mail uvedený v zápatí a dořeším Váš problém. Nemůžu vyzkoušet všechno.

Váš Administrátor.

Kio (admin)


15.1.2010Registrace uživatelů

Vážení studenti,

v tuto chvíli jsem experimentálně zprovoznil službu umožňující zasílat vám nové aktuality umístěné na tyto stránky e-mailem. Tato služba by vám mohla pomoci v rychlejším a pohodlnějším přistupu k aktualitám. Pokud o tuto službu stojíte, prosím, aby jste si provedli registraci, kterou naleznete v tuto chvíli zde, popřípadě přístupnou přes menu Kontakty > Registrace E-mailů
Vybrané skupiny aktualit, které chcete sledovat naleznete po přihlášení v nově zviditelněném menu Moje nastavení

Přes všechnu snahu nemůžu v tuto chvíli zaručit, že nenastane problém s doručováním automatických zpráv některému s poštovních serverů, popřípadě že zpráva nebude zahozena jako spam. V daném případě bude potřeba takový problém dořešit individuálně.

Doufám, že se Vám bude nová funkce líbit a že bude fungovat bez problémů.

Děkuji, Webmaster

Kio (admin)


novější

English   Facebook
© 2008 webmaster